web_IMG_9480

Spolu naboso!

Keď sme sa rozhodovali, aký vlastný výrobok vytvoríme pre našich zákazníkov, hlavou nám prebehlo množstvo nápadov. Od ponožiek, cez punčošky až po šperky. Najväčším mojim snom sú určite vlastné barefoot topánky presne podľa môjho gusta, ale na to si ešte budeme musieť počkať, aspoň pokiaľ nevyhráme v lote 😀 aspoň milión eur 🙂

Čo sa skrýva vo vnútri?

Voľba jednoznačne padla na šperk a keďže náš priestor zdieľame s úžasnými Mamika dievčatami, ktoré jeden takýto vytvorili, tak sme sa dohodli na spoluprácu, že nám s našou prvotinou pomôžu. Vznikol náš prvý vlastný produkt – bosonohý náramok.

Náramok zabalený v štýlovej škatuľke na krásnom vyrezávanom drievku, špeciálne pre potreby náramku.

Kedže vačšina z nás “pričuchla” k barefoot vďaka nohám našich detských pokladov, navždy budeme za slobodu nôh vdační im <3 Vďaka našim deťom vzniklo Nožičkovo a tento náramok nesie pre nás, a veríme, že čoskoro aj pre vás, hlboké posolstvo – slobodu nôh, duše, mysle.

Naboso spolu!

Náramok je v prevedení ROSE GOLD (vzhľad ružové zlato) v matnom prevedení. Veľkosť náramku si jednoducho nastavíte stiahnutím šnúrok a je možné ho roztiahnuť na max. obvod 22cm. Je balený v škatuľke z recyklovaného papiera, umiestnený na malom kúsku drievka vyrobeného špeciálne pre potreby balenia. Náramok je z chirurgickej ocele so špeciálnou povrchovou úpravou PVD.

PVD (z angl. Physical Vapor Deposition) je proces pokrytia kovu farbou, v šperkárstve používaný hlavne na dekoratívne účely. Toto fyzikálne nanášanie pár dodáva oceli farebný vzhľad aj pevnosť a trvácnosť. Je tenké len niekoľko mikrónov, no napriek tomu je takmer nemožné ho odstrániť a poškodiť. Je to zároveň ekologicky šetrný náter.

V prípade požiadavky je možné vygravírovať meno svojich bosonohých ratolestí na disk Nožičkovo prípadne na prídavný disk za poplatok.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Close Menu
×

Cart