Požičovňa nosičov a šatiek

V tejto sekcii si môžete vybrať nosič, či šatku na zapožičanie z našej bohatej ponuky ergonomických nosičov a šatiek v požičovni. 

Vyberte si z našej ponuky nosičov alebo šatiek, urobte objednávku a my Vás budeme spätne kontaktovať, či je nosič aktuálne voľný. Dohodneme si spôsob prevzatia či doručenia. 

Osobný odber je možný v Nožičkove, Jesenná 2, počas otváracich hodín.

Pri prevzatí je nutné uhradiť zábezpeku za nosič, či šatku v hotovosti a vypísať formulár o zábezpeke.

Ak si nosič chcete nechať zaslať prostredníctvom kuriéra, na základe Vašej požiadavky vystavíme zálohovú faktúru na zábezpeku a platbu zrealizujete bankovým prevodom (do poznámky poprosíme uviesť Vaše meno). Po pripísaní platby na náš účet, Vám vybraný produkt pošleme kuriérskou spoločnosťou.Výpožičná lehota, ktorú ste si určili sa začína počítať dňom, kedy si nosič prevezmete.

Deň, kedy nosič budete odovzdávať osobne/zasielať poštou späť, sa do výpožičnej lehoty nezaratáva. 

Zásielku nám vo vlastnom záujme posielajte späť DOPORUČENE. Odoslanie tovaru je na náklady odosielateľa.

Ak nám nosič odovzdáte v poriadku, zábezpeku Vám vrátime v hotovosti alebo Vám zašleme na účet, ktorý ste uviedli vo formulári.

Výpožičné sa uhradí osobne na predajni alebo prevodom po vystavení faktúry za požičovné po vrátení nosiča a jeho prekontrolovaní.

V prípade znečistenia a poškodenia nosiča alebo šatky bude zábezpeka ponížená o sumu, ktorá vynahradí Vami spôsobenú škodu.

Zapožičané nosiče PROSÍM NEPERTE a NEŽEHLITE, mohli by sa poškodiť. Pri poškodení v žiadnom prípade NEOPRAVUJTE, ale spôsobenú vadu, či poškodenie nahláste ihneď.

PROSÍM, VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY.

V prípade, že máte záujem aj poradenské služby pri vypožičaní nosiča, použite prosím náš rezervačný systém tu na stránke.

Rezervačný systém

V prípade, že máš záujem o poradenstvo, využi náš rezervačný systém a rezervuj si svoj čas na barefoot či nosiace poradenstvo u nás na predajni a zabezpeč si pohodlné skúšanie, výber a kvalifikované rady.
Close Menu
×

Cart