Beda

Recenzia Beda balerínky

Beda je česká firma, ktorá vyrába barefoot obuv pre deti a aj pre dospelých. Tieto dámske baleríny sa vyrábajú vo viacerých zaujímavých farbách, od veľkosti 37 do 43.
Recenzia sa týka béžovej farby veľkosti 38.

Zvršok je zo sieťoviny, ktorá však nie je kvôli podšitiu veľmi priedušná. Stielka je tiež hrubšia, preto ich na horúce dni neodporúčam. Naopak, ideálne budú na jar či jeseň.

Po obvode je lemovacia gumička, vďaka ktorej sa pekne prispôsobia na nohy. Balerínky sú príjemne mäkké a ohybné.

Podrážka má štvorčekovú vzorku, je ľahko ohybná do všetkých smerov.

Drop je nulový, čiže podrážka je rovnako hrubá pod pätou aj pod špičkou, okolo 5mm. Tvar špičky je vhodný aj pre dominantné palce.

Pekne držia aj na užšie päty a členky.

Vnútorné rozmery sú približne 250x97mm (bez roziahnutia do šírky). Vďaka sieťovine sa do šírky prispôsobia ako vidieť na fotke.

Balerínky sedia ideálne na normálne a šioké nohy. Sú vhodné aj na nohy plutvy (úzke päty a široké pod prstami), po stranách sa môžu v tomto prípade trochu odchyľovať, ale je to len estetická záležitosť. Znesú aj vysoký priehlavok a celkovo „bacuľaté“ nohy. Vďaka sieťovine pôsobia ako „hybridné“.

Nohy na fotkách majú rozmer 24×9,5cm, priehlavok aj obvod prstových kĺbov je normálny, päty sú užšie.

Za recenziu veľmi pekne ďakujeme Terke Sopkovej zo “Šťastné nôžky” a na stránke www.stastnenozky.sk môžete vidieť aj videá prevedenia ohybnosti.

Balerínky značky Beda si môžete zakúpiť tu: https://nozickovo.sk/kategoria-produktu/vyrobca/beda-vyrobca/

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Close Menu
×

Cart