Požičovňa nosičov

1. Rischino flexible XXL

Ergonomický nosič FLEXI XXL je vhodný od veľkosti 80 (cca 10 mesiacov) do veľkosti 104 (4 roky). FLEXI XXL je nastavovací nosič špeciálne vyvinutý pre pohodlné nosenie ťažších váh a starších detí. Jedinečné riešenie rozširovania nosiča. Nosnosť nosiča je 25 kg. Nosič je možné nosiť vpredu, vzadu na chrbáte alebo na boku.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

 

2. Rischino half buckle flexible XXL

Ergonomický nosič s jednoduchosťou nosiča a pohodlnosťou šatky. Bedrový pás sa zapína na sponu, ako aj pri ostatných nosičoch, ramenné pásy sa viažu podobne ako šatka. Nosič je možné nosiť vpredu, na boku a vzadu na chrbáte.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

3. Lenka medziverzia

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený zo šatky Lenka utkanej z vysoko kvalitnej organickej bavlny. Nie je možné kríženie popruhov. Nosič je vhodný pre deti od 12 mesiacov do 2,5 roka.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

 

4. Lenka toddler

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Je vyrobený z ručne tkanej šatky. Toddler verzia je vhodná cca od 18 mesiacov (veľ. 92-98) do 3,5 roka.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

5. Donkey

Český výrobca ergonomických nosičov. Prackový nerastúci nosič bez možnosti kríženia. Vhodný od 8 do 20 mesiacov. Nosič je vyrobený zo šatky Moisha Mustache night. 

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

6. Kokadi toddler

Kokadi Flip Z Leon im Wunderland
Prackový Nosič Flip má nastaviteľný bedrový pás so zapínaním na pracku a ramenné popruhy taktiež so zapínaním na pracku.
Vhodný od 8 mesiacov do cca 2 rokov.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

7. Madame GooGoo

Madame GooGoo je celoprackový rastúci látkový nosič poľského výrobcu. Šírka a výška chrbtovej opierky je nastaviteľná pomocou pásoviny s brzdičkou. Veľkosť Preschool + je vhodná pre detičky od 18 mesiacov až do 3,5 roka.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

Toddler

V prípade záujmu o zapožičanie nosiča stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a zarezervovať si tak termím, zároveň si máte možnosť vybrať vyzdvihnutie na predajni alebo zaslanie na adresu.

Rezervačný systém

V prípade, že máš záujem o poradenstvo, využi náš rezervačný systém a rezervuj si svoj čas na barefoot či nosiace poradenstvo u nás na predajni a zabezpeč si pohodlné skúšanie, výber a kvalifikované rady.
Close Menu
×

Cart