Požičovňa nosičov

1. Rebela Onbuhimo Maxi

Onbuhimo je nosič bez bedrového pásu využívaný väčšinou na nosenie na chrbte. Avšak je obľúbený aj v tehotenstve, kedy ho mamičky využívajú aj na nosenie vpredu. Rebela Maxi je vhodná od cca 1 roka do konca nosiaceho obdobia. 

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň.

2. Rebela Onbuhimo Mini

Onbuhimo je nosič bez bedrového pásu využívaný väčšinou na nosenie na chrbte. Avšak je obľúbený aj v tehotenstve, kedy ho mamičky využívajú aj na nosenie vpredu. 

Rebela Baby je vhodná od 6 mesiacov do 2-3 rokov. Pohodlná tak do 13 kg.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň.

3. Mirkine Onbuhimo

Mirkine Onbuhimo vyrobené zo šatky Sestrice Roosters Amethyst.
Onbuhimo je nosič bez bedrového pásu využívaný väčšinou na nosenie na chrbte. Avšak je obľúbený aj v tehotenstve, kedy ho mamičky využívajú aj na nosenie vpredu. Mirkine onbu veľkost vhodná od cca pol roka do cca 2 rokov. Nastaviteľná šírka medzi nožičkami.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

Onbuhimo

V prípade záujmu o zapožičanie nosiča stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a zarezervovať si tak termím, zároveň si máte možnosť vybrať vyzdvihnutie na predajni alebo zaslanie na adresu.

Rezervačný systém

V prípade, že máš záujem o poradenstvo, využi náš rezervačný systém a rezervuj si svoj čas na barefoot či nosiace poradenstvo u nás na predajni a zabezpeč si pohodlné skúšanie, výber a kvalifikované rady.
Close Menu
×

Cart