Požičovňa nosičov a doplnkov

1.Muffi Protihlukové slúchadlá

Tieto špeciálne izolačné slúchadlá chránia malé deti pred hlukom. Slúchadlá ALPINE Muffy Baby sú vhodné pre bábätká, batoľatá i väčšie deti až do 8 rokov. Ľahko sa nastavujú a vďaka elastickej čelenke sú veľmi pohodlné. V ponuke ružová aj modrá farba (obe farby elastickej gumičku možné vymeniť za sivú gumičku) 

ZÁBEZPEKA: 20€ v hotovosti / 5€ víkend

2. Peltor Protihlukové slúchadlá

Tieto špeciálne izolačné slúchadlá chránia malé deti pred hlukom. Slúchadlá Peltor sú vhodné pre bábätká cca od polroka i pre väčšie deti až do 8 rokov. V ponuke ružová a zelená farba.  

ZÁBEZPEKA: 20€ v hotovosti / 5€ víkend

3. Kidvak

Kidvak je detská závesná detská kolíska- hačka, ktorá sa dokonale prispôsobí potrebám dieťaťa. Je vhodný na uspávanie tak na denný ako aj nočný spánok. Dieťa môžete v hačke uspať a preložiť ho do postele. Dieťa je v polohe, ktorá je absolútne prirodzená a pripomína časy v mamkinom brušku. Možnosť zapožičania aj kovového stojanu. 

ZÁBEZPEKA: 80€ v hotovosti /7€ týždeň

Doplnky

V prípade záujmu o zapožičanie doplnkov stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a zarezervovať si tak termím, zároveň si máte možnosť vybrať vyzdvihnutie na predajni alebo zaslanie na adresu.

Rezervačný systém

V prípade, že máš záujem o poradenstvo, využi náš rezervačný systém a rezervuj si svoj čas na barefoot či nosiace poradenstvo u nás na predajni a zabezpeč si pohodlné skúšanie, výber a kvalifikované rady.
Close Menu
×

Cart