Požičovňa nosičov

1. Sestrice Carrier

Základný nosič Sestrice Carrier vám vydrží tak dlho, ako budete potrebovať. Začať s ním môžete už vo veku 3 mesiacov vášho dieťatka. Ako bude drobec rásť, nosič mu môžete prispôsobovať vďaka variabilnej chrbtovej opierke. Bez problémov v ňom odnesiete aj rok a pol staré dieťatko. A vďaka veľkej variabilite bedrového pásu – od 62 do 127 cm – sadne nosič na každú postavu. Ak hľadáte nosič pre dieťa vysoké 80 cm a viac, ktoré plánujete naďalej intenzívne nosiť, vyberte si Sestrice Carrier Plus.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

 

2. Lenka 4ever

Lenka 4ever je celoprackový rastúci šatkový nosič slovenskej značky, výrobcom odporúčaný od cca 3 mesiacov a konfekčnej veľkosti 62/68 do konfekčnej veľkosti 104. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na šnúrky, výška chrbtovej opierky sa nastavuje pomocou pásoviny s brzdičkou, šírka chrbtovej opierky za krkom sa dá nastaviť pomocou šnúrky s gumičkou, ktorá sa prichytáva o háčik.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

3. Kibi

V ergonomických nosičoch Kibi je možné nosiť deti od veku približne 4 mesiacoch až do skončenia nosiaceho obdobia. Dieťa z Kibi tak skoro nevyrastie, nosič má premyslený systém patentiek, vďaka ktorým sa postupne rozširuje, ale aj chrbotvú opierku, ktorú je možné postupne dvíhať a tak zväčšovať nosič do výšky.

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

4. Lenka štandard

Šatkový nosič Lenka je výbornou pomôckou na nosenie detí. Prackový nerastúci nosič bez možnosti kríženia. Vhodný od 3 mesiacov do približne 1 roka.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

5. Moyo Classa classic

Moyo Classa Classic je celoprackový rastúci šatkový nosič odporúčaný výrobcom od 7kg, cca 5-6 mesiacov do 3 rokov.
Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami a výšky chrbtovej opierky je na šatkovú šnúrku. Moyo Classa má bohatšie polstrované ramenné popruhy, ktoré sa nosia klasicky, nedajú sa krížiť.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

6. Noma 2

Rastúci šatkový nosič začínajúcej slovenskej značky NoMa. Sťahovanie výšky aj šírky chrbtovej opierky je na šnúrky. Kapucka je pevná. Vhodný od konfekčnej veľkosti 68, cca 4-6 mesiacov.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

7. Aloe štandard

Aloe Baby je plnoprackový jednoveľkostný šatkový nosič. Standard je odporúčaný výrobcom od 9 kg / 74 cm do 15 kg / 94 cm. Uvedené rozmery medzi kolienkami je možné rozšíriť o 10 cm pomocou všitých extendorov, výšku chrbtovej opierky je možné zvýšiť o 10 cm pomocou kapucne. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Zložený nosič je možné použiť ako provizórny hipseat.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

Nosiče od 3-5 meiacov

V prípade záujmu o zapožičanie nosiča stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a zarezervovať si tak termím, zároveň si máte možnosť vybrať vyzdvihnutie na predajni alebo zaslanie na adresu.

Rezervačný systém

V prípade, že máš záujem o poradenstvo, využi náš rezervačný systém a rezervuj si svoj čas na barefoot či nosiace poradenstvo u nás na predajni a zabezpeč si pohodlné skúšanie, výber a kvalifikované rady.
Close Menu
×

Cart