Požičovňa nosičov

1. Rischino Flexible

Ergonomický nosič Flexible je vhodný už od veľkosti 50/56 (novorodenec) do veľkosti 92/98 (24-30 mesiacov). Flexible je flexibilný ku mieram dieťatka. Nastavuje sa do výšky aj do šírky presne podľa potreby. Jedinečné riešenie fixácie hlavičky, ktoré je tiež nastaviteľné. Nosič je možné nosiť vpredu, vzadu na chrbáte alebo na boku. Je možné na ňom krížiť ramenné popruhy. 

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

2. Zumbucca

Zumbucca je slovenský výrobca celoprackových rastúcich šatkových nosičov. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na textilnú šnúrku, chrbtová opierka sa skracuje pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené. Výrobcom odporúčaný vek na nosenie je od 4-6 týždňov.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

3. Tula baby free to grow

Tula Baby Free-to Grow je celoprackový rastúci látkový nosič zo 100% kepru. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je možné v troch polohách a upevňuje sa na cvočky. Výška chrbtovej opierky je nastaviteľná pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy nie je možné krížiť. Výrobcom je odporúčaný od narodenia. My ho odporúčame až okolo 2 mes. z dôvodu nefixovaného záhlavia nosiča. 

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

4. LennyLamb Upgrade

Lenny UpGrade je inovovaný rastúci nosič (pôvodne LennyUp), ktorý je vhodný od 1 mesiaca veku do 2-2,5 roka. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na suchý zips. Šírka chrbtovej opierky za krkom a výška chrbtovej opierky sú nastaviteľné pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu a na chrbte.

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

5. Diva Milano the one

Diva Milano the One je celoprackový rastúci šatkový nosič talianskej značky vyrábaný v Portugalsku a odporúčaný výrobcom od narodenia do 2-3 rokov. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na suchý zips, chrbtová opierka sa skracuje pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené.

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

6. Monilu Uni

MoniLu UNI je je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nosič je výrobcom odporúčaný od cca 2 mesiacov (55 cm) do 2,5-3 rokov (95 cm). Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na suchý zips a výška chrbtovej opierky sa nastavuje pomocou pásoviny s brzdičkou. Nosenie je možné vpredu, na chrbte a na boku. Ramenné popruhy je možné nosiť klasicky alebo prekrížené.

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

7. LennyLamb LennyUp

LennyUp je celoprackový rastúci šatkový nosič výrobcu LennyLamb, odporúčaný od 1 mesiaca do cca 2,5 rokov. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami je na suchý zips. Šírka chrbtovej opierky za krkom a výška chrbtovej opierky sú nastaviteľné pomocou pásoviny s brzdičkou.

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

8. Moyo First size

Moyo First Size – nosič použiteľný od narodenia (od 3,5 kg) do veľkosti oblečenia dieťatka 86 (cca 1,5roka). Má skvele vymyslenú reguláciu šírky vďaka inovatívnemu využitiu suchého zipsu na takmer celej vnútornej časti bedrového pásu a tiež umiestnenie spodného zapínania ramenných popruhov, ktoré sú takto vedené pod nožičky a pod zadoček nosenčeka, nie je vyvíjaný žiaden tlak na jeho chrbátik a v nosiči je tak umožnené dokonalé Céčkové zaoblenie chrbtice malého bábätka. Bočné pracky však nezostanú nevyužité a vďaka krátkym prídavným extra popruhom sa postarajú o ďalšie istenie dieťatka z bokov nosiča.

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

 

9. Kokadi Flip Baby size

Rastúci nosič Kodadi Flip má bedrový pás a ramenné popruhy na spony. Súčasťou nosiča je kapucňa, ktorá slúži na dofixovanie hlavičky či ochranu proti vetru, dažďu a slnku a zrolovaná, ako opierka hlavy dieťaťa. Letná verzia umožňuje odzipsovanie časti chrbtovej opierky pod ktorou je sieťka. Ideálna voľba v horúcich mesiacoch. Odpoŕučame od narodenia do zhruba 12 mes. 

 ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

10. Fidella Fusion Baby size

Fidella je nemecký výrobca šatiek a ergonomických šatkových nosičov. Fidella Fusion je celoprackový rastúci šatkový nosič. Nastavenie šírky chrbtovej opierky medzi kolienkami, šírky chrbtovej opierky za krkom a výšky chrbtovej opierky sú na šnúrky. Nosenie je možné vpredu a na chrbte. Ramenné popruhy nie je možné krížiť. Odporúčaný výrobcom od narodenia – od konfekčnej veľkosti 56 do 74 cm.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

11. Storchenwiege

Poloviazací nosič Storchenwiege je vhodný najmä na nosenie najmenších detí (novorodencov) od 3kg, ale zvládne aj nosenie ľahších batoliat. Umožňuje prispôsobiť šírku stredového panelu presne na šírku, ktorú má dieťa pri abdukčno-flekčnej polohe medzi kolienkami. Ďalej je možné skrátiť a utiahnuť stredový panel na bokoch pomocou šnúrky. Takto sa dá ľahko prispôsobiť nosič každému novorodencovi.

Na ochranu hlavičky sa rozbalí kapucňa pri spánku dieťaťa. Nosič Storchenwiege nemá klasické ramenné popruhy, ale ľahko polstrované pásy, ktoré sa zaväzujú ako pri tradičných nosičoch Mei Tai. To je výhodné najmä ak chcú nosiť partneri rôznych telesných dispozícií. Netreba zložito nastavovať pracky, jednoducho nosič iba dotiahnete.

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

12. Rischino Half buckle flexible

Ergonomický poloviazací nosič s jednoduchosťou nosiča a pohodlnosťou šatky. Bedrový pás sa zapína na sponu, ako aj pri ostatných preckových nosičoch, ramenné pásy sa viažu podobne ako šatka. Nosič je možné nosiť vpredu, na boku a vzadu na chrbáte. Na ochranu hlavičky sa rozbalí alebo stočí kapucňa. Ideálny od narodenia do cca 18 mes. 

ZÁBEZPEKA: 80€ / 2€ deň

Nosiče od 0-2 meiacov

V prípade záujmu o zapožičanie nosiča stačí vyplniť nižšie uvedený formulár a zarezervovať si tak termím, zároveň si máte možnosť vybrať vyzdvihnutie na predajni alebo zaslanie na adresu.

 

Rezervačný systém

V prípade, že máš záujem o poradenstvo, využi náš rezervačný systém a rezervuj si svoj čas na barefoot či nosiace poradenstvo u nás na predajni a zabezpeč si pohodlné skúšanie, výber a kvalifikované rady.
Close Menu
×

Cart