nozickovo-00012

Aktuálne fungovanie kamenného obchodíku Nožičkovo

Od 1.7.2020 vzhľadom na čerpanie dovoleniek sa prevádzka nachádza v letnom režime, na predajni často nájdete iba jednu zamestnankyňu a preto si pred návštevou prosím skontrolujte aktuálne otváracie hodiny na našom FB profile a odborné konzultácie vopred objednávajte cez rezervačný systém.

Naďalej v súvislostí s platnými opatreniami RÚVZ funfuje kamenná prevádzka následovne

✅ na predajni môžu byť súčasne 4. dospelé osoby (4.zákazníci a správádzajúce deti). Ak prídu s dieťaťom dve dospelé osoby a vonku bude čakať zákazník, prosímem aby druhý rodič uvolnil miesto rodine, ktorá čaká vonku.

✅pri dverách sme zriadili zvonček, aby ste nám Vašu návštevu ľahko oznámili.

✅vstup do predajne iba s ochranným rúškom, dezinfekcia rúk je povinná taktiež, prosíme o dodržiavanie základných hygienických opatrení a dodržiavaní rozostupov.

✅ detský kútik ostáva z hygienických dôvodov zatvorený do odvolania.

✅ opätovne meriame už nohy, no ideálne pri malých detičkách a začínajúcich chodcoch, to vysúšať vopred aj doma (pre presnosť merania)

✅priebežne dezinfikujeme meradlo, terminál, predajný pult, vetráme takže trpezlivosťou pri čakaní, sa prosím obrňte, robíme čo môžeme.

✅v rovnakých časoch prebiehajú aj osobné odbery z eshopu, ktoré budú aj naďalej vybavované iba pri vchode, pri platbe prevodom vopred.

✅spustené sú nosiace poradenstvá jeden na jedného. Teda jeden rodič a jedna poradkyňa, a to na objednávku cez nozickovo.reservio.com

✅oblečenie aj obuv je už možné už skúšať-

✅V platnosti ostáva bežať aj online barefoot či nosiace poradenstvo na nozickovo.reservio.com, ktoré sa nám super osvedčilo.

❗️Nákup na ESHOPe:
– využívajte viac online poradenstvo na nozickovo.reservio.com, aby ste predišli vracaniu tovaru
– využívajte výmenu tovaru po našej konzultácii v pohodlí Vášho domova- kuriér prinesie novú zásielku, vy mu odovzdáte starú zásielku, na naše nákaldy
– ak vraciate tovar, buď ho vracajte Slovenskou poštou balíkom na adresu Ivana Hernández – Nožičkovo, Masarykova 12, 04001 Košice alebo kuriérskou spoločnosťou, inak riskujete, že v dnešnej situácii sa k balíku dostaneme o 1-2 týždne

❤️Ďakujeme za pochopenie a verím, že všetci budeme ohľaduplní a zodpovední voči sebe aj ostatným.❤️

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Close Menu
×

Cart