nozickovo-00012

Aktuálne fungovanie kamenného obchodíku Nožičkovo

Na známosť sa dáva…Nožičkovo svoje dvere otvára…hlavne bezpečne

Milí naši zákazníci, 

v súvislostí s opatrením RUVZ zo dňa 5.5.2020, kedy bolo jasne stanovené, že do počtu ľudí na predajni sa nerátajú deti a vzhľadom na pozitívny vývoj situácie s počtom nakazených, sme sa rozhodli, že pre Vás predajňu ešte viac sprístupnime a od pondelka 18.5.2020 budeme fungovať následovne:

✅prosíme Vás stále o zodpovedné správanie sa na predajni aj pred ňou. Nečakajme ešte 100 % služby ako pred ochorením Covid-19. Stále chránime hlavne seba a aj našich zákazníkov, ktorí do predajne vstupujú po vás.

✅ na predajni môžu byť súčasne iba 2. dospelé osoby (2.zákazníci a dve správádzajúce deti). Od pondelka sa môže stať, že si trošku pred vchodom aj počkáte. Otvárame predajňu aj pre neobjednaných ľudí. Stále ale platí rezervačný systém, kde sme časy skrátili na 20 min intervaly a umožnili rezervovať sa aj dvom ľuďom naraz. Vždy budú mať prednosť pred tými,co si termín nerezerovali. Rezervujte sa preto na nozickovo.reservio.com. 

✅pri dverách sme zriadili zvonček, aby ste nám Vašu návštevu ľahko oznámili.

✅na dverách bude “svieti” oznámenie ako vstupovať do vnútra a za akých podmienok (rúško je povinné aj pre dieťa nad 2 roky, dezinfekcia rúk pri vstupe alebo rukavice, ktoré Vám dáme, 2m rozostup či vstupovanie na vyzvanie), ak dieťa do 2 rokov nemá rúško, pohyb bude obmedzen podľa pokynov.

✅detský kútik bude uzatvorený a pohyb a pobyt na predajni minimalizovaný. 

✅merať nohy nám stále nebolo umožnené, takže budeme rodičov iba navigovať na meradle. Prosíme preto, pre urýchlenie merania a výberu, na základe nášho návodu tu: https://nozickovo.sk/ako-spravne-merat-nohy/, sa pokúste prísť s vopred premeranými nohami. My to iba kontrolne premeriame. 

✅po každej návšteve budeme dezinfikovať meradlo, terminál, predajný pult, vetrať takže trpezlivosťou pri čakaní, ak nie ste objednaní, sa prosím obrňte.

✅v rovnakom čase budú prebiehať aj osobné odbery z eshopu, ktoré budú aj naďalej vybavované iba pri vchode, pri platbe prevodom vopred. Osobným odberom ostanú termíny aj navyše v doobedných hodinách, kedy bude možné topánky aj vyskúšať priamo na predajni (bez nutnosti rezervácie, ale iba topánky zakúpené a uhradené na eshope).

✅spustené boli aj nosiace poradenstvá jeden na jedného. Teda jeden rodič a jedna poradkyňa.

✅oblečenie je aj naďalej (pokiaľ nedôjde k zmene nariadenia )na našej predajni zakázané skúšať, topánky skúšať môžete.

✅aj naďalej fungujeme v obmezdenom režime, keďže ešte stále máme doma deti a preto, ak ste aj vy rodičia pochopíte, že návrat do normálnych otváracích a poradenských hodín nie je úplne možný. 

✅V platnosti ostáva bežať aj online barefoot či nosiace poradenstvo na nozickovo.reservio.com, ktoré sa nám super osvedčilo.

❗️Nákup na ESHOPe:
– využívajte viac online poradenstvo na nozickovo.reservio.com, aby ste predišli vracaniu tovaru
– využívajte výmenu tovaru po našej konzultácii v pohodlí Vášho domova- kuriér prinesie novú zásielku, vy mu odovzdáte starú zásielku, na naše nákaldy
– ak vraciate tovar, buď ho vracajte Slovenskou poštou balíkom na adresu Ivana Hernández – Nožičkovo, Masarykova 12, 04001 Košice alebo kuriérskou spoločnosťou, inak riskujete, že v dnešnej situácii sa k balíku dostaneme o 1-2 týždne – od 18.5.2020 rušíme rozvoz v rámci Košíc, odber bude možný iba osobne na predajni alebo kuriérskou spoločnosťou.
– Košičanom dávame možnosť skúšať doma tovar zakúpeny na eshope a meniť podľa individuálnej dohody.

❤️Ďakujeme za pochopenie a verím, že všetci budeme ohľaduplní a zodpovední voči sebe aj ostatným. Lebo len od Vás závisí, ako bude vyzerať otvorenie prevádzky a či vôbec, aj nasledujúce týždne.❤️

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Close Menu
×

Cart